Chotoviny Třebětice 2:2

14.04.2013 23:13

Hosté šli rychle do vedení po špatné komunikaci domácího golmana a obránce 1:0.Domácí to však nakoplo a ještě do poločasu srovnali Bondarev se trefil po pěkném centru Říhy 1:1 za tohoto stavu se šlo do kabin. Ve druhé půly se dostaly domácí do nekolika šancí, první však brankář vyrazil na roh, druhá šance skončila už gólem ,když Ždych zahrával rohový kop ,ktrerý si našel cestu na zadní tyč ,kde stál Švehla který už se nemýlil 2:1.Dále se domácí dostaly do šance ,když střídající T.Vrhel po několika narážečkách zátáhl balón po pravé straně a přihrával na volného Bondareva který vysoko přestřelil.Z dalšího rohového kopu ,mohl zvíšit Švehla který zůstal sám na zadní tyči ,ale nedokázal dopravit míč do prázdné brány. Naopak hosté začaly dlouhými nákopy hledat útočníky ,kteří se často nechávaly faulovat a tím získávaly standartní situace.V 85minutě  z jedné takové dostaly domácí také gól 2:2. Smolný konec pro chotoviny ,které byly lepším týmem, minimálně ve druhé půli mohly několikrát zvíšit a konečně získat 3 body. Bohužel se body dělily letos už po 3 zasebou.