Lomnice nad Lužnicí : Chotoviny

22.04.2013 19:10

Začátkem je třeba říci že Chotoviny unikátně v 10 začínaly i končily.V 1 minutě musely chotoviny střídat Bondareva, který nedorazil.Od 1 minuty se domácí tým snažil o aktivní hru,a dostávaly se i do šancí, které likvidoval výborně chytající brankář Chotovin. Hosté se dostaly pouze k několika standarním situacím, které ani neohrozily branku domácích, a proto se šlo za stavu 0:0 do kabin. Ve druhé půly se obraz hry příliš nezměnil ,až do 65 minuty, když pronikajícího kose strhl k zemi domácí středopolař, k údivu všech nedostal za zákrok ani žlutou kartu. Naopak červenou kartu dostal Švehla, který se dožadoval spravednosti a omylem s přistrčil domácího hráče. Bohužel z následující standartní situace daly domácí výtězný Gól.Výkon sudího hlavně ve druhé půly byl dalším  zklamáním, když neodpískal nic proti domácím a zároveń rozdával karty pouze hostím. Musíme ale na tento zápas zapomenout a připravit se na další,  ve kterém nás hostí : Nová Včelnice, proti které už musíme naplno bodovat.Pokud chceme ještě pomýšlet na záchranu.

Sestava Chotovin: Hnup-Plecitý,Kos,Skalický,Jordák-Ždych,Švehla,Zeman,J.Vrhel-Říha (65´ Klejna) ,Bondarev (1´ T.Vrhel)