Malšice - Chotoviny 5-1

23.03.2013 23:06

V mrazivém počasí vyběhl na velmi dobře připravený malšický trávník úplně jiný tým Chotovin než tomu bylo na podzim. Tým byl minimálně v prvním poločase vyrovnaným soupeřem. Zápas začal nepřesnostmi na obou stranách a pokud už se objevila nějaká střela, nemuseli oba brankáři zasahovat. Po půl hodině hry se na levé straně vápna uvolnil Šimák a obránce hostů ho stáhl. K nařízené penaltě se postavil Čech a i přes to, že penalta nebyla kopnuta nijak skvěle, bylo to 1:0. Hosté se ale ještě do poločasu dočkali vyrovnání. Z pravé strany si za obranu zaběhl levý krajní záložník a i přes to, že si Lutovský sáhl na míč, gólu zabránit nedokázal- 1:1.

Po přestávce si malšičtí vypracovali souvislý tlak a dokonce vstřelili dvě branky, které ale obě neplatily pro ofsajd. Po deseti minutách hlavičkoval na penaltě osamocený Čech, ale jeho střela minula tyč chotovinské branky. Až po hodině hry vyhrál osobní souboj s hostujícím brankářem Šimák a konečně dostal Malšice do vedení - 2:1.Pro mladého záložníka to byla první soutěžní branka za Malšice. I nadále se hrálo většinou na půlce Chotovin a přicházely i střely, s kterými si ale v zápase velmi dobrý brankář hostí poradil. V 75.minutě přišla rychlá kombinace a pro přihrávce V.Kráma vstřelil svojí první soutěžní branku za muže Sychra 3:1. Zbytek zápasu si už pro sebe vyhradil kapitán mužstva V.Krám, nejdříve si v 82.minutě zpracoval na vápně balón a střelou do levé šibenice nedal hostujícímu brankáři šanci.- 4:1. Pozvánku na příští domácí zápas ale vystavil domácí kapitán v 90.minutě. Po sérii mnoha kliček si několikrát povodil snad celou hostující obranu a tečovanou střelou završil skóre na 5:1.